Perşembe, Ağustos 11

BURDAYIM DE ARARLARSA!

0

KİHDER gençliği, Deniz Feneri Derneğinin yardım çağrısını geri çevirmiyor. Mübarek Ramazan ayı nedeniyle yoğun günler geçiren derneğin dağıttığı yardım kolilerini paketleme çağrısına bu kez kız öğrencilerimiz “burdayım de ararlarsa” diye cevap verdi.

Pursaklardaki Deniz Fenerinin Ortadoğu Lojistik Merkezine öğle saatlerinde toplu halde gelen öğrencilerimiz, koordineli bir şekilde iftar saatine kadar çalıştı. İftarın ardından kendilerine tutulan servise binen kız öğrencilerimiz evlerine kadar bırakıldı.

Erzak paketleme çağrısına katılan 25 KİHDER’li kız öğrencimiz 1050 paket hazırlayarak büyük bir gayret gösterdi. Çalışmaya KİHDER Başkanı Uğur Korkmaz da katıldı. Öğrencilerin Kadir Gecesini ve yaptıkları hayır için kutlayan Korkmaz “Öncelikle şu veriyi aktarayım. 15 erkek öğrenci yaklaşık 350 koli hazırlarken, kız öğrenci grubumuz 1050 paket hazırlamış. Tebrik ederim. Belki biz bir iz bıraktık ama adım sizin adımınız. Adımlarınız daha büyüyecek inşaallah. Ayak sesleriniz dosta huzur, düşmana korku olacak. Bu gece Rabbimle iyi bir alışveriş yapın, bu gece az’a razı olmayın, bu geceyi bu gecede bırakmayın inşaallah. Selametle…” diye konuştu.

Kız öğrencilerimizin Mübarek Kadir Gecesi yaptığı bu güzel hayır için onları tebrik ediyoruz. Allah öğrencilerimizin hayırlarını kabul etsin…

Paylaş.

Yazar Hakkında

Cevap yazın

twenty − 5 =